безкоштовно з міських і мобільних

Новинки від GoGPSme: безпека дитини у ваших руках!👍

Категорії

👉 Український бренд споживчої електроніки GoGPS продовжує розширювати асортимент «розумних гаджетів» на поміч дітям та їх батькам. Раді повідомити, що в нашому інтернет-магазині вже доступні дві новинки: модель K04, GoGPS X02 Red та GoGPS X02 Blue

GoGPS X02 – стильний 4G GPS годинник-телефон з камерою та вібро. Відмінно підійде як для школярів молодших, так і середніх класів. Представляє собою унікальний «прокачений» розумний годинник для дітей зі збільшеним числом функцій для дитини та його батьків. Чудовий дизайн новинки та посилена батарея 700 мАч роблять це пристрій дійсно унікальним та крутим. Вбудована функція моніторингу дозволяє прослуховувати все, що відбувається навкруги годинника, однак, сама дитина про це знати не буде.👪

Великий кольоровий IPS-екран - відмінно показує інформацію під будь-яким кутом! Сильна батарея 700 мАч забезпечує роботоздатність до 72 годин у режимі очікування або до 24 в активному режимі. Приємним бонусом для тих хто обрав GoGPS X02, є легка вага конструкції (у порівнянні з ранніми моделями), завдяки чому дитину не буде відволікати сам прилад. 
До слова, годинник GoGPS X02 в арсеналі функцій має: підтримку покоління зв'язку 4G, фронтальну камеру, ліхтарик та гру на розвиток математичної пам’яті. Найцікавіше! У GoGPS X02 можна не лише слухати, що відбувається навколо дитини, але й робити фотографії з годинника, які будуть надходити на ваш пристрій у батьківському додатку. Також пристрій має ступінь захисту корпусу IP67, а саме - захист від сильних водяних струменів. Вода, направлена на корпус у виді сильних струмів не повинна пошкодити годинник. Розумний годинник представлений у двох кольорах: червоному та синьому.

Обидві новинки мають ряд, вже стандартних для «розумних гаджетів» GoGPS, функцій:

 • GPS/LBS - ви завжди знаєте де ваша дитина - бачите його місцеперебування на карті.
 • Двосторонній телефонний зв'язок
 • Ви не хвилюєтесь, що у вашої дитини немає телефону або через те що він його не почув, адже годинник завжди на руці.
 • Монітор
 • Зателефонувавши на годинник, з номера який було зазначено попередньо, ви можете прослухати оточення дитини в зоні дії мікрофону і вона про це не дізнається.
 • Програвання історії місцеперебування
 • Проекція та відтворення анімації історії руху та маршрутів дитини на електронній карті за 13 місяців.
 • Кнопка SOS
 • Ваша дитина, у випадку небезпеки, може натиснути тривожну кнопку і годинник почне дзвонити по колу доти, доки хтось не підніме трубку - ви спокійні, коли ваша дитина грає на вулиці.
 • Визначити поточне розташування
 • Посилання смс-команди на годинник дозволить вам отримати GPS координати місця де знаходиться дитина миттєво на телефон.

2 РОКИ ГАРАНТІЇ

На весь модельний ряд GoGPS встановлено гарантійний строк експлуатації - 2 роки. Гарантійний термін годинника починається з моменту придбання пристрою.😍